تهیه بسته متنوعی از فرصت های سرمایه گذاری در شهر کرمان  مهم ترین برنامه سازمان سرمایه گذاری

مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و جذب مشارکت های مردمی در خصوص برنامه آینده سازمان سرمایه گذاری،گفت:در این راستا تهیه بسته متنوعی از فرصت های سرمایه گذاری در شهر کرمان در نظر گرفته شده است که به زودی آماده می شود تا بتوانیم سرمایه گذاران را در زمینه های مختلف جذب کنیم.

محمود ایرانمنش ضمن تشکر از مهندس عالم زاده،شهردار کرمان،گفت:با توجه به اهمیتی که ایشان به حوزه سرمایه گذاری می دهد و با مساعدت و دستور ایشان،مجموعه سرمایه گذاری از یک واحد به سازمان ارتقاء پیدا کرد که این برای شروع کار اقدام خیلی خوبی است و کارها با جدیت پیگیری می شود.

وی افزود:با توجه به کمبود منابعی که در شهرداری ها وجود دارد،اگر بخواهیم شهر را با هزینه کمتر اداره کنیم،یکی از راه های انجام کارها و امور،جذب سرمایه گذار است و در واقع با این کار بسیاری از پروژه های نیمه تمام تکمیل می شود.

ایرانمنش در خصوص روند جذب سرمایه گذار گفت:در این راستا قرار بر این است که بحث سرمایه گذاری با شفافیت کامل انجام شود و همچنین باید مشوق های خوبی برای سرمایه گذاری در نظر گرفته شود زیرا جذب سرمایه گذار می تواند باعث ایجاد درآمد پایدار برای شهر و شهرداری شود.

وی افزود:در واقع جذب سرمایه گذار می تواند به عنوان نقطه عطفی در ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری باشد و در این راستا باید نهایت همکاری و همدلی را با سرمایه گذاران داشته باشیم.

معرفی مدیر عامل

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی
عبدالهادی طاهری

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 261 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top