معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرمان در آیین معارفه مدیرعامل جدید سازمان سرمایه گذاری:

 

فرآیند توسعه شهر کرمان، تنها با جلب مشارکت بخش خصوصی, شتاب خواهد گرفت

 

رییس هیئت مدیره سازمان سرمایه گذاری شهرداری کرمان در آیین شروع به کار مدیرعامل جدید این سازمان گفت: قطعا با منابع محدود شهرداری کرمان  نمی توانیم در کوتاه مدت شاهد توسعه و آبادانی شهر کرمان باشیم و لازم است برای تسریع در روند توسعه شهر کرمان زمینه جذب منابع مالی از بخش خصوصی را فراهم کنیم. 

مهندس دادگرپور گفت: شهر کرمان ظرفیت های کم نظیری در حوزه های مختلف دارد که در صورت ورود جدی و موثر بخش خصوصی می توانند فضای عمومی کسب و کار در شهر و حتی استان کرمان را متحول نمایند. 

معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرمان گفت: شهر کرمان مرکز پهناورترین استان کشور است و همه استان کرمان از رونق اقتصادی در شهر کرمان  متاثر و منتفع خواهد شد. 

دادگرپور با اشاره فرصت های سرمایه گذاری در حوزه های شهری گفت: سرمایه گذاری در حوزه های مختلف شهری منجمله حوزه ساخت و ساز چه در بخش مسکونی و چه در زمینه احداث مجتمع های بزرگ تجاری و تفریحی ,حوزه تبلیغات شهری و ...عمدتا دارای حاشیه سود مناسب است و به همین جهت همیشه برای سرمایه گذاران بخش خصوصی جذاب بوده و خواهد بود. 

مهندس دادگر پور افزود ایجاد زمینه جلب مشارکت های مردمی و جذب سرمایه های بخش خصوصی ماموریت اصلی سازمان سرمایه گذاری شهرداری است که امیدواریم با تلاش و پیگیری مدیریت جدید این سازمان دراین زمینه شاهد اقدامات موثری باشیم.

دادگرپور در بخش دیگری از سخنان خود از محمود ایرانمنش مدیرعامل سابق این سازمان بواسطه پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته تقدیر و تشکر کرد.

 

معرفی مدیر عامل

سرپرست سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی
عبدالهادی طاهری

ورود کاربران

حاضرین در سایت

ما 256 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

Go to top